Şeffaf Kamelya

Şeffaf kamelyalar bir çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Mevsim Çadır olarak kamelyanızı şeffaf kamelya haline getiriyor ve kamelyanızı kışın soğuktan kardan veya olumsuz hava koşullarından koruyoruz.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan şeffaf kamelya, özellikle birçok işletme için kış aylarında olumsuz hava şartlarına karşı önemle kullanılan ürünler arasındadır. Yaz aylarında da yine güneşin olumsuz etkilerinden koruyucu özelliği ile dikkat çeken şeffaf kamelya çeşitleri, aynı zamanda dekoratif bir görüntü sunmasıyla daha fazla yerde kullanım imkanı bulmaktadır.

Şeffaf Kamelya Kullanım Alanları

Villa ve tüm müstakil ev bahçeleri, büfe ve diğer işletmelerin önleri gibi çeşitli alanlarda olumsuz hava şartlarından korunmak için şeffaf kamelyalar kullanılabilir. Rüzgarlı, yağışlı ve sıcak havaların olumsuzluklarına karşı kullanım ihtiyacı duyulan her alan için uygun olan kamelyalar, verdiği açık hava hissi ile önemli bir konfor sunmaktadır.

Geniş renk seçenekleri ve dayanıklı yapısıyla ihtiyaçlarınıza kapsamlı bir şekilde cevap verecek ürünlerimiz arasında bulunan şeffaf kamelyalar, özellikle işletmelerde açık alanların daha nitelikli bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Şeffaf Kamelyaların Özellikleri

Farklı ebatlarda üretimi yapılan şeffaf kamelyalar, renk seçenekleri ve dekoratif görüntüsünün yanı sıra sağlam iskelet yapısı ile birlikte uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz bu kamelyalar aynı zamanda şeffaf kış bahçesi olarak da bilinmektedir. Fermuarlı ya da farklı şekillerde açılıp kapanabilir özellikleriyle bu çadırların bir kısmı ya da tamamı istenildiği zaman kolaylıkla açılarak kullanılabilir. Hava şartlarına göre kullanıcının istediğin şekilde açılıp kapanabilmesi gibi özelliklere sahip olması nedeniyle, fonksiyonel bir kullanım imkanı sunmaktadır. Sağlam branda yapısı sayesinde tüm hava şartlarına karşı, büyük bir dayanıklılık sunar.

Şeffaf Kamelya Fiyatları

Şeffaf kamelya brandası fiyatları, talep edilen ürünün farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Daha çok ürün ölçüsüne göre fiyat değişikliği göstermesi sebebiyle, ihtiyacınız olan ürünün özelliklerini belirterek, fiyatlar konusunda daha net bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimizle tanışmak ve fiyat bilgisi almak için, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şeffaf kamelyalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.