Teras Minderi

Teraslarda kullanılan sedirler için özel olarak imal etmiş olduğumuz minderler, terasınızın dekorasyonuna uygun olarak şekillendirilmekte ve renklendirilmektedir.

Ayrı bir keyif alanı, stresimizi atabileceğimiz vücudumuzu dinlendirirken ruhumuzu da dinlendirdiğimiz teraslarımızın vazgeçilmez parçalarından olan teras minderi, bu alanlarda konfora dayalı kullanım sunan bir üründür.

Yaşam alanlarınızda konforu sağlamak için ideal özeliklerde üretilen minderler, geleneksel eşyalar arasında olmasının yanında çok fonksiyonlu ürünlerdir. Yerde ya da mobilya üzerin…

Çalışma Minderleri (2)

Çalışma Minderleri

Çalışma minderleri, ofislerde rahat bir çalışma alanı oluşturmak için ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelmektedir. Vücut sağlığına da olumlu katkıları bulunan minderler, ortopedik özellikleriyle çalışma performansının düşmesini engelleyen rahat kullanım sunmaktadır.

Çalışma Minderlerinin Kullanım Alanları

Çalışma minderlerinin kullanım alanları daha çok büro ve ofis gibi çalışma alanları olsa da, evde masa başı çalışmalar yapanlar tarafından da kullanılabilir ürünlerdir. Temel kullanım alanları bunlar olmasına karşın, genel olarak oturarak iş yapan her ortamda h…

Spor Salonu Minderleri

Spor Salonu Minderleri

Spor salonu minderleri, rahat bir şekilde spor salonlarında spor yapılabilmesinin yanı sıra yaralanmalara karşıda engelleyici önlem amacıyla kullanılan ürünlerden biridir. Sert darbelere dayanıklı şekilde üretilmesi sebebiyle, yaralanmalara karşı koruma sağlarken spor aletlerinin darbelerine karşıda uzun ömürlü kullanıma sahip olan bu ürünler, aynı zamanda spor salonlarının zemin dekorasyonunda önemli bir parçası konumundadır.

Spor Salonları Minderleri Kullanım Alanları

Spor salonu minderi kullanım alanı daha yaygın olarak adından da anlaşılacağı üzere, spor salo…