Yarasa Tente

Yarasa tente çeşitleri, isimlerini fiziki görüntü ve yapılarından alan ve daha çok dekoratif korunma amaçlı kullanılan ürünlerdir. Kullanıldığı alanlara muhteşem bir şıklık katması, bu ürünlerin en önemli özellikleri arasındadır. Görüntü itibariyle yarasayı andırmaları sebebiyle, bu isimle anılırlar.

Yarasa Tentelerin Özellikleri

Daha çok aralarında boşluklarla kurulan ve dekoratif bir yapıya sahip ürünlerdir. Havanın yağış şartlarından oluşacak yükler hesaba katılarak üretilmeleri nedeniyle, tüm hava koşulları için dayanıklı yapıları vardır. modüler yapılarıyla klasik tente kullanım alanı ve özelliklerinden çok farklı ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Sabit montaj sonrasında yerlerinde uzun ömürlü kullanım sunmaları, yine bu tentelerin önemli özellikleri arasında yer almaktadır. metal içerikli aksamlarının tamamı paslanmaz ve dekoratif yapıya sahiptir.

Civatalar, gerdirme halatları, daldırma galvaniz ve yağış yüküne göre hesaplanan kaliteli brandalarla üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Yarasa Tentelerin Kullanım Alanları

Dekoratif görüntüyle birlikte olumsuz hava şartlarından korunmak istenilen her yerde, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Daha çok estetik görüntü elde etmek istenilen yerlerde tercih edilen bir üründür. Duvar gibi alanlardan bağımsız olarak kullanılabileceği gibi, duvara bağlı kalıp montaj edilerek de kullanılabilir. Sahil kenarındaki işletmelerde, çok yaygın olarak tercih edilen tente çeşitleri arasındadır.

Yarasa Tente Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatlandırılması da, farklı özelliklere sahip olduğu için değişiklik göstermektedir. Ürün ölçüsünün yanı sıra, kumaş kalitesi, duvar ya da açık alanda kullanıma bağlı olarak değişen malzemeler gibi farklı unsurlar fiyatlara etki etmektedir. Ürün fiyatları hakkında daha net bilgi almak için, bizi arayabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için tıklayın.