Stant Çadırı

Stant çadırı; fuar, sergi, pazar yeri gibi alanlarda 1 dakika gibi kısa süre içerisinde kurulumu tamamlanabilen çadırlardır. Kurulumları kolay olduğu gibi sökme işlemi de hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Katlanır yapıda olan bu çadırları saklamak için çok fazla yere ihtiyaç yoktur ve taşıması kolaydır. Tıpkı bir şemsiye gibi açılarak kurulum yapılır ve standın üst kısmına yerleştirilir.

Bu sayede güneş ışığı, rüzgar, yağmur suyu gibi kötü hava koşullarının ürünün kalitesini bozmasını engeller. Ayrıca alt kısmında bulunan kişilerin daha rahat barınmasını sıcak veya soğuktan nispeten korunmasını sağlar.

Farklı renk, desen ve kalınlıkta kumaş yapısına sahip stant çadırları vardır. Ayrıca ebatları da istenilen ölçüde sipariş edilebilir.

Stant Çadırı Nedir?

Genellikle 2×6, 2×2, 3×4, 3×4.5, 3×3, 3×6, 4×6, 4×4, 4×8 gibi ebatlarda üretimi yapılan stant çadırları gerekli durumlarda sipariş üzerine farklı ebatlarda da hazırlanabilen bir üründür.

Kullanımı sırasında herhangi bir imar planına gerek duyulmamaktadır. Bu nedenle belediye, vakıf, kamu kurumları, özel kuruluşlar vb. etkinlik düzenlemelerini gerektiren durumlarda bina gibi alanları tahsis etmek yerine hızlı biçimde yer belirlemeyi sağlayan stant çadırlarını tercih edebilirler. Ayrıca etkinlik tamamlandığında hızlı bir biçimde tekrar çadırın kaldırılıp saklanması ve istenildiği zaman yeniden (örneğin, gelecek sene düzenlenecek olan bir etkinlik vb.) çıkarılıp kullanılabilmektedir.

Fuar gibi il il dolaşmayı gerektiren işlemlerde de kolayca nakliye aracına kaldırılıp taşınabilen yapıda çadırlardır. Pek çok farklı iş ve etkinlik alanında ekonomik olduğu için tercih edilen ürünlerdir.

Ayrıca günümüzde reklam amaçlı çadırların üzerine reklam yapıştırmak ve 360 derece ilgili reklamın görünür olmasını sağlamak da iş dünyasında çok popülerdir. Reklam yaptırmak için genellikle dijital baskı tekniğinden yararlanılmaktadır.

Stand çadırı bir gazebo çadır modelidir. Stand çadırları; fuarlarda, etkinliklerde ve diğer tüm organizasyonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ekonomik ve kolay monte edilebilmesi sayesinde sektör tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Mevsim Çadır olarak, talebinize göre tüm stand çadır modellerini istediğiniz ölçü ve renkte üretmekteyiz.

“Stand Çadırı” için bir yorum

  • 2×2 güneşlik gölgelik çelik ayaklı, stand için 1 adet

Yorumlar kapalı.