Etkinlik Çadırı

Etkinlik Çadırı

Büyük etkinlik organizasyonlarında etkinlik çadırı kullanarak alan sağlamak günümüzde oldukça popüler bir yöntemdir. İstenildiği desende ayarlanabilen bu çadırlar; şekil, renk, desen ve ebatlar konusunda yapılacak olan etkinliğe göre özelleştirilerek kullanılabilirler.

Örnek olarak fuar etkinliklerinde tek renkli, üzerinde reklamların veya organizasyonu düzenleyen kişilerin bulunduğu logo baskıları vb. işlemler yapılabilmektedir. Düğün gibi organizasyonlarda ise ışıklandırma, desen seçimi, kolayca süslenebilir olması gibi birçok açıdan ortam…

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı

Fuar çadırı; fuar ve benzeri pek çok etkinlikle kullanılan çadır türleridir. Bu tür bir çadırda alıcının birçok ihtiyacına yanıt veren bir ürün tasarlanmalıdır. Bu özelliklerden bazıları;

  • Kolay ve kısa sürede kurulumunun tamamlanabilir olması,
  • Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olması,
  • Düzenlenen bir etkinlik esnasında misafirlerin yağmur, kar, rüzgar, yoğun güneş ışığı gibi etkenlere maruz kalmasını engellemesi,
  • Yan duvarları ve kapı tasarımı olacak biçimde veya direkt üst bölümde çatı olacak biçimde isteğe göre tasarlanabilir olması,
  • Uzun yıllar boyun

Stand Çadırı

Stant Çadırı

Stant çadırı; fuar, sergi, pazar yeri gibi alanlarda 1 dakika gibi kısa süre içerisinde kurulumu tamamlanabilen çadırlardır. Kurulumları kolay olduğu gibi sökme işlemi de hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Katlanır yapıda olan bu çadırları saklamak için çok fazla yere ihtiyaç yoktur ve taşıması kolaydır. Tıpkı bir şemsiye gibi açılarak kurulum yapılır ve standın üst kısmına yerleştirilir.

Bu sayede güneş ışığı, rüzgar, yağmur suyu gibi kötü hava koşullarının ürünün kalitesini bozmasını engeller. Ayrıca alt kısmında bulunan kişilerin daha rahat barınmasını sıca…

Gazebo Çadır

Gazebo Çadır

Gazebo çadır; sabitlenmiş veya portatif (taşınabilir) biçimde kullanılabilen ve ortama şıklık katmak, güneşten korunmak için tercih edilen bir çadır biçimidir.

Genellikle 4 ayak üzerinde konumlandırılmak istenilen bölüme yerleştirilir. Kubbe kısmı üçgendir ve genel şekli dikdörtgen biçimlidir. Yapıldığı malzeme istenilen şekilde düzenlenebilir. Genel olarak demir veya plastik bacaklar üzerine kumaş çadır tentesi biçiminde kurulumu yapılmaktadır.

Üst bölgenin dik durması için orta kısımda bir direk olmaz. Bunun yerine şemsiyelerin iç kısmına benzer bir is…

Gölgelik Çadır

Yaz aylarında en fazla ihtiyaç duyulan çadırlar arasındaki gölgelik çadır modelleri, güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmak için en özel ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Farklı kullanım alanlarıyla yaz mevsiminde birçok alan için temel ihtiyaç olan bu çadırlar, sağlam yapılarının yanı sıra dekoratif görüntüleri ile de, gölgelik ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır.

Müstakil evlerin bahçelerinde tercih edildiği gibi, cafe ve farklı yerlerde de amaca uygun bir şekilde tercih edilmektedir.

Gölgelik Çadır Kullanım Alanları

Gölgelik çadırlar güneşten korunma ih…

Organizasyon Çadırı

Organizasyon Çadırı

Kısa süreliğine fuarlar, şenlik ve etkinlik gibi organizasyonlar için kapalı alan sağlamakta kullanılan organizasyon çadırı, gerek dekoratif yapısı ve gerekse organizasyonlar için tam olarak elverişli olması nedeniyle tüm etkinliklerde ideal ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Düzenlenen organizasyonlarda insanların ve organizasyon kapsamında kullanılan ürünlerin olumsuz hava şartlarından en iyi şekilde korunmasını sağlayan organizasyon çadırları, firmaların geniş kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Düzenlenen organizasyonun büyüklüğüne göre çeşitli ölçü…

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı

Halı saha çadırı, halı saha maçlarında olumsuz hava şartlarına karşı koruyucu önlem niteliğinde kullanılan temel ürünlerin başında gelmektedir. Hem izleyiciler ve hem de oyuncuların hava şartlarından olumsuz etkilenmemesi için kullanılan ürün, ergonomik yapısıyla bu amaçla farklı kullanımlar için de ideal çadırlar arasındadır.

Halı Saha Çadırının Kullanım Alanları

Kapalı halı sahaların tamamında kullanılan halı saha çadırı, farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Halı sahalar için hava şartlarına koruma sağladığı gibi, tercihen seracılık faaliyetleri ve farklı alanlar

Şantiye Çadırları

Şantiye Çadırları

Şantiyelerde, barınma ve depolama ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde giderebilecek çadır modelimizden biri olan şantiye çadırlarının kurulumu çok basit ve kolaydır. Çadırlarımız DNY 1100 Polyester Branda‘dan imal edilmektedir.

Şantiye Çadırları, aynı zamanda hayvan çadırı, etkinlik çadırı, prefabrik tavuk kümesi, çadır yatakhane, demonte çadır, branda kapalı spor salonu, soğuk iklim çadırı, askeri çadır, izolasyonlu çadır, gleyz hayvan çadırı ve çadır branda olarak ta kullanılmaktadır.

Şantiye çadırlarının en büyük özelliği, hızlı montaj ve demontaj yapılabilme…