Güneşin etkilerinden korunmak için imal etmiş olduğumuz bahçe şemsiyeleri sayesinde, hem bahçeleriniz güzelleşecek, hem de güneşin zararlı etkilerinden korunmuş olacaksınız.

Mevsim Çadır olarak, yerli ve ithal kumaş seçenekleri ile birbirinden renkli bahçe şemsiyeleri üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz bahçe şemsiyeleri, sizleri güneşin zararlı etkilerinden koruyacağı gibi, bulunduğunuz mekanın dekorasyonunu da değiştirecek ve güzelleştirecektir.

Siz değerli müşterilerimiz için bir çok bahçe şemsiye modelleri üretmekteyiz.. Bahçe şemsiyeleri, alüminyum iskeleti sayesinde, suya ve paslanmaya karşı dayanıklı olup, hafiftir. Hafifliği yanında tekerlekli mermer ayakları sayesinde istenildiği yere hareket ettirilebilir ve rüzgardan da en az seviyede etkilenir.

Bahçe şemsiyeleri, bahçelerde, restaurantlarda, havuz kenarlarında ve kafelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay taşınabilmesi, kullanılabilirliğini arttırmaktadır.

 

Bahçe şemsiye fiyatları ve modelleri için lütfen bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz sizleri bahçe şemsiye modelleri hakkında bilgilendirecek, en uygun şemsiye seçiminde sizlere yardımcı olacaklar ve gerekli fiyatlandırmaları anında yapacaklardır.

Ayrıca, tüm şemsiye modellerinde tamirat hizmetimiz bulunmaktadır. Şemsiyelerin kumaşları ve bozulan parçaları değiştirilerek bakımı ve onarımı da tarafımızca en ucuz fiyatlarla yapılmaktadır.