Bahçe Şemsiyesi

Güneşin etkilerinden korunmak için imal etmiş olduğumuz bahçe şemsiyeleri sayesinde, hem bahçeleriniz güzelleşecek, hem de güneşin zararlı etkilerinden korunmuş olacaksınız.

Şemsiyeler, dört mevsim kullanılabildiği gibi özellikle yazın bahçe gibi geniş alanlarda en kolay ve ekonomik şekilde bizleri güneşin zararlı etkilerinden koruyan, bahçelerimizde gün içinde de keyifle vakit geçirebilmemizi sağlayan pratik ürünlerdir. Bahçelerde yağmurdan ve güneşten korunmak maksadıyla üretilen bahçe şemsiyeleri, kullanılan yere ve ihtiyaca göre çeşitli ölçülerde üretilebilmektedir. Bahçe şemsiyelerinin ayak kısımları tekerlekli olarak üretildiği için kolaylıkla istenilen yere taşıma imkanı sunmaktadır. Bahçe şemsiyeniz için kumaş rengini, bahçe mobilyanıza ve peyzajınıza uygun seçerek bahçenizi daha estetik hale getirebilirsiniz.

Kullanım yerine göre geliştirilmiş pek çok bahçe şemsiyesi modeli vardır. Mekanınıza en uygun şemsiyeyi seçebilmeniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Bahçe şemsiyeleri evler dışında cafeler, restaurantlar, oteller ya da gölgesinden faydalanmak istediğiniz tüm mekanlarda kullanılabilir.

Kullanılan malzeme ve işçilik hususunda fabrikasyon (ikea, bauhaus, koçtaş v.b.) şemsiyeler ile fiyat/performans açısından karşılaştırılmaması önemlidir.

Teknik Özellikleri

  • İsteğe bağlı olarak yuvarlak veya kare şekilde üretim.
  • 70x70x2,5mm alüminyum dış gövde.
  • 20x30x2mm alüminyum 8 kol.
  • Yüksek mukavemetli plastik bağlantı parçaları.
  • 160 dan 320 kg a kadar mermer ayaklar.
  • Antistatik toz boya.
  • 5 yıl renk solmazlık garantili ithal kumaşlar.

Mevsim Çadır olarak, yerli ve ithal kumaş seçenekleri ile birbirinden renkli bahçe şemsiyeleri üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz bahçe şemsiyeleri, sizleri güneşin zararlı etkilerinden koruyacağı gibi, bulunduğunuz mekanın dekorasyonunu da değiştirecek ve güzelleştirecektir.

Siz değerli müşterilerimiz için bir çok bahçe şemsiye modelleri üretmekteyiz.. Bahçe şemsiyeleri, alüminyum iskeleti sayesinde, suya ve paslanmaya karşı dayanıklı olup, hafiftir. Hafifliği yanında tekerlekli mermer ayakları sayesinde istenildiği yere hareket ettirilebilir ve rüzgardan da en az seviyede etkilenir.

Bahçe şemsiyeleri, bahçelerde, restaurantlarda, havuz kenarlarında ve kafelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay taşınabilmesi, kullanılabilirliğini arttırmaktadır.

 

Bahçe şemsiye fiyatları ve modelleri için lütfen bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz sizleri bahçe şemsiye modelleri hakkında bilgilendirecek, en uygun şemsiye seçiminde sizlere yardımcı olacaklar ve gerekli fiyatlandırmaları anında yapacaklardır.

Ayrıca, tüm şemsiye modellerinde tamirat hizmetimiz bulunmaktadır. Şemsiyelerin kumaşları ve bozulan parçaları değiştirilerek bakımı ve onarımı da tarafımızca en ucuz fiyatlarla yapılmaktadır.