Teraslarda kullanılan sedirler için özel olarak imal etmiş olduğumuz minderler, terasınızın dekorasyonuna uygun olarak şekillendirilmekte ve renklendirilmektedir.

Ayrı bir keyif alanı, stresimizi atabileceğimiz vücudumuzu dinlendirirken ruhumuzu da dinlendirdiğimiz teraslarımızın vazgeçilmez parçalarından olan teras minderi, bu alanlarda konfora dayalı kullanım sunan bir üründür.

Yaşam alanlarınızda konforu sağlamak için ideal özeliklerde üretilen minderler, geleneksel eşyalar arasında olmasının yanında çok fonksiyonlu ürünlerdir. Yerde ya da mobilya üzerinde olduğu gibi, ürünün boyutu ve özelliğine göre sandalyelerde de rahatlıkla kullanılabilir. Hatta sadece dekorasyon amacıyla da, bu ürünlerden yararlanmak mümkündür.

Teras Minderi Kullanım Alanları

Teraslarda hem konfor ve hem de daha dekoratif bir görüntü elde etmek için kullanılan teras minderleri, aynı zamanda balkon gibi alanlarda da tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Elbette ki bu ürünlerin özellikleri dikkate alınarak, farklı birçok alanda da kullanılması mümkündür.

Teras Minderlerinin Özellikleri

Özellikleri bakımından konforlu bir kullanım sunacak şekilde üretilen teras minderleri, renk ve model seçenekleriyle de dekoratif bir şıklık katacak nitelikte ürünlerdir. Az yer kaplamasının yanı sıra kolay temizlenebilir ürünler olması da, teras minderlerinin temel özellikleri arasında yer almaktadır.

Teras Minderlerinin Fiyatı

Minderlerde fiyatlara etki edecek önemli etken, her üründe olduğu gibi genel kalitedir. Minderin içerisinde kullanılan dolgu malzemesinin cinsi ve kalitesiyle ürünün kumaş kalitesi, teras minderi fiyatları için en belirleyici etkenlerdir. Aynı zamanda az da olsa, minder boyutunun da fiyatlarda farklılık olmasına etkileri bulunmaktadır.

Özel desenlerle üretilmiş olması ve farklı diğer özelliklerinde, fiyatları etkileyici yapıda olduklarını söylemek mümkündür.

Mevsim Çadır olarak her türlü minder çeşidi imalatımız bulunmaktadır.