Yaz aylarında en fazla ihtiyaç duyulan çadırlar arasındaki gölgelik çadır modelleri, güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmak için en özel ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Farklı kullanım alanlarıyla yaz mevsiminde birçok alan için temel ihtiyaç olan bu çadırlar, sağlam yapılarının yanı sıra dekoratif görüntüleri ile de, gölgelik ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır.

Müstakil evlerin bahçelerinde tercih edildiği gibi, cafe ve farklı yerlerde de amaca uygun bir şekilde tercih edilmektedir.

Gölgelik Çadır Kullanım Alanları

Gölgelik çadırlar güneşten korunma ihtiyacı hissedilen her yerde, çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle kullanım alanları, oldukça fazladır. Sağlam ve kaliteli malzemelerle ürettiğimiz çadırlar, güneş ışınlarına rağmen uzun süre koruma sağlayarak bahçelerde, kafelerde, kamp alanlarında ve güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü alanda pratik bir şekilde kullanım sunmaktadır. Yaz aylarının en olumsuz etkilerinden biri olan sinek ve böceklerden korunmak için çevresinde tül yapısıyla ayrıca koruma sağlayarak, bu tip olumsuzluklardan kolaylıkla korunma sağlar.

Gölgelik Çadırların Özellikleri

Çadırların temel özelliği adından da anlaşıldığı üzere güneş ışınlarından koruyucu etkilerinin fazla olmasıdır. Temel olarak bu amaç ile kullanılması sebebiyle, üretimleri esnasında kullanılan kumaşlarda güneş ışınlarına dayanıklı sağlam kumaşlarla yapılmaktadır.

Tül ile çevresinin kapatılmaya elverişli olması da, böcek ve sineklerden korunmak için ideal yapıdadır. Basit kurulumu ve kullanım kolaylığı sayesinde, farklı alanlarda ihtiyaç duyulduğunda rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Sağlam iskelet yapısı ve farklı kullanımlara göre çeşitli özelliklere sahip olan gölgelik çadır modelleri, alınacak ürünün özelliğine göre de dekoratif bir görüntü sunar.

Gölgelik Çadır Fiyatları

Farklı bütçelere uygun olabilmesi amacıyla, farklı özellik ve kalitede imal edilmektedir. Bu nedenle gölgelik çadırların fiyatları da, doğal olarak ürün özelliklerine göre değişmektedir. Fiyatlar hakkında net bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişim kurarak, almak istediğiniz ürün hakkında bilgi verip daha net fiyatlar alabilirsiniz.

Gölgelik Çadır hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.