Mafsallı Tente

İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapanabilen portatif tente modellerimizden olan mafsallı tente modelimiz, istenilen her alana rahatlıkla montajlanabilir. Kullanımı oldukça basit olmasından dolayı, tüm yaş gruplarınca rahatlıkla açılıp kapatılabilir.

Açılır kapanır tente modeli olarak da bilinen tente modeli, bir kol yardımı ile mafsalları hareket ettirerek rahatlıkla açılıp kapatılabilir. Bir çok alışveriş mağazasının önündeki ürünler, genellikle güneş görmesin diye mafsallı tenteler ile kapatılır.

Mafsallı tenteler sayesinde, istenilen bölgeler güneşten korunur. Mafsallı tente sistemi uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Genelde alışveriş merkezi önlerinde, teras balkonlarda, dükkan önlerinde ve pencere önlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Tentelerimizde kullandığımız tüm ürünler doğal korozyona karşı son derece dayanıklıdır.

Mafsallı tente sistemleri, bir kol ile ileri ve geri hareket ettirilerek yağmur ve güneş koruması istenen bölgeler ayarlanır.
Bu tente modelimiz, genellikle sabit ve raylı tenteler gibi gezdirerek ayarlanabilen sistemler dışında, gölge ve yağmurdan korunma alanları sabit, fakat mafsal fonksiyonu yardımı ile istenen noktaya gölge ve güneş koruması sağlanmak istenen mekanlar için idealdir..

Mafsallar sayesinde, hareketli olarak kullanılan tente modelimiz, tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak su geçirmez branda ile kapatılır. Sistemde kullanılan tüm tente bağlantı elemanları en kaliteli markalardan seçilmektedir.

Mevsim Çadır olarak, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz fiyatlarımıza tente montajı dahildir.

Tente modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Deneyimli personellerimiz sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyacaklardır.