Otomatik Tente

Otomatik tente sistemleri, manuel sistemlere ve kullanım amacına göre farklı bir alternatife sahip olacağınız ürünler arasındadır. Manuel sistemlerde tentenin açılıp kapanması doğal olarak elle yapılırken, otomatik tentelerde ise sistem tamamen otomatik bir şekilde kullanıma uygun olduğundan doğrudan kullanım rahatlığı sunmaktadır.

Otomatik Tente Özellikleri

Raylı bir yapıya sahip olan otomatik tenteler, açılır ve kapanır özelliklerinin otomatik bir sistem üzerinden çalışmasıyla konforlu bir kullanım imkânı sunmaktadır. Ürettiğimiz tüm ürünlerde olduğu gibi otomatik tentelerde de, kaliteli malzemelerle şık bir görüntüyü sizlere sunuyoruz. Garantili olarak satışını yaptığımız ürünler, tek bir dokunuşla otomatik olarak açılıp kapanmaktadır.

Otomatik Tentelerin Kullanım Alanları

Özellikle restoran, çay ocakları, geniş mağaza önleri ve cafe gibi işletmelerin ön ya da bahçe kısımlarında kullanılan otomatik tente sistemleri, gerek kullanım kolaylığı ve gerekse şık yapısıyla bu alanları her mevsimin şartlarına göre zahmetsiz bir şekilde değerlendirmek için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

İstenilen alanın kolaylıkla kapatılabilmesini sağlayan ürünler, açılması gerektiğinde de yine aynı kolaylığı sunmaktadır. Sağlam ve şıklık açısından her alanda kullanıma uygun olarak ürettiğimiz otomatik tenteleri temin ederek, pratik bir kurulum sonrasında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tentelerin fiyatları hakkında kaba bir bilgi vermek dahi, yanıltıcı olacaktır. Bu tip ürünlerin fiyatlarının netlik kazanabilmesi için, ürün özelliklerinin en iyi şekilde bilinmesi gerekir. Üründe kullanılacak aydınlatma sistemleri, kumaş kalitesi, ölçüsü ve farklı tüm özellikler fiyatlar için belirleyici etkenlerdir.

İhtiyacınız olan ürüne en uygun fiyatları öğrenmek için, web sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.