Şantiye Çadırları

Şantiyelerde, barınma ve depolama ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde giderebilecek çadır modelimizden biri olan şantiye çadırlarının kurulumu çok basit ve kolaydır. Çadırlarımız DNY 1100 Polyester Branda‘dan imal edilmektedir.

Şantiye Çadırları, aynı zamanda hayvan çadırı, etkinlik çadırı, prefabrik tavuk kümesi, çadır yatakhane, demonte çadır, branda kapalı spor salonu, soğuk iklim çadırı, askeri çadır, izolasyonlu çadır, gleyz hayvan çadırı ve çadır branda olarak ta kullanılmaktadır.

Şantiye çadırlarının en büyük özelliği, hızlı montaj ve demontaj yapılabilmesidir. Ayrıca demonte halde istediğiniz kadar deponuzda saklayabilir, çadırınızı yazlık veya kışlık olarak ta kullanabilirsiniz. Çadırın kurulum yapılabilmesi için, herhangi bir beton zemine ihtiyaç duyulmaz, her türlü zemine montajı yapılabilir.

Mevsim Çadır olarak, en uygun fiyatlarla ve istediğiniz her ölçüde ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız şantiye çadırı imal etmekteyiz.

Şantiye Çadır fiyatlarımız, kullanılan malzemeye ve talebinize göre değişkenlik göstermektedir. Şantiye çadır fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçiniz. Sizi çadırlarımız hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyacağız.

Şantiye Çadır Modelleri