Körüklü tenteler balkonlar genellikle pencerelerin üst kısımları ve işyerlerinin önünde kullanılmaktadır. Çalışma prensibi olarak bir yelpazenin çalışma prensibi gibi hareket ederek toplanıp açılmaktadır. Körüklü tenteler, yanlarının kapalı olması sayesinde, gelen güneş ışınlarını minimum seviyeye indirerek, güneşin etkilerini en az seviyeye düşürmektedir.

Geniş kullanım alanlarıyla birçok ihtiyacınıza cevap veren körüklü tente modelleri, kullanım alanlarında sunduğu kolaylık ve rahatlıkla konforlu bir yaşamın önemli bir parçası haline gelmiştir. Dayanıklı ve şık bir görüntü sunan malzemeleriyle üretimini yaptığımız körüklü tenteler, kalite ve dayanıklılık performansını fiyatlarıyla karşılaştırdığınızda da uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünler arasında olduğunu görebilirsiniz.

Körüktü tenteler, istenilen renk ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmekte ve görsel olarak hoş bir görüntü sağlamaktadır. Mekanik aksam olarak özel bir bakım gerektirmeyen ürünlerimiz, yıllarca size sorun çıkarmadan hizmet edecektir.

Körüklü Tente Özellikleri

Son derece işlevsel olan körüklü tente özellikleri bakımından da geniş kullanım seçenekleri sunarak, farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Açılır kapanır özel mekanizmasıyla ve manuel şekilde kullanılması nedeniyle, sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Hiçbir zorlama yaşamadan basit bir hamleyle açıp kapatılabilir olması, ürettiğimiz körüklü tente özellikleri arasındadır.

Körüklü Tentelerin Kullanım Alanları

Tüm dış mekanları kapalı bir alana dönüştürerek, olumsuz mevsim şartlarında bu alanları rahat bir şekilde kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Yeni alanlar elde etmek için de oldukça ideal bir seçenek olan körüklü tenteler, açık alanlarda farklı kapalı alanlar elde etmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz kalite ve özellikleri taşımaktadır.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları, ürünün farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu etkenlerden en önemlisi, tente üretiminde kullanılan malzeme kalitesidir. Bunun dışında ürünün boyutu ve diğer tüm özellikleri de, fiyatların artıp azalmasında önemli birer etkendir.

Kaliteli malzemelerle üretim ve satışını yaptığımız körüklü tentelerin fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Körüklü Tente Tamiri

Körüklü tentelerin kumaşı eskidiğinde ya da yıprandığında, firmamız tarafından değişimi ve tamiri yapılmaktadır. Deşiğim ve tamirde, tente yerinden alınır, tamir edilir ve tekrar yerine montajlanır.