Çift Açılır Tente

Geniş kullanım alanı ile birçok ihtiyaca cevap veren çift açılır tente modelleri, malzeme ve işçilik kalitesi ile sizlere sunduğumuz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Açık alanları kısa sürede olumsuz hava koşullarına göre korunaklı hale getiren çift açılır tenteler, daha çok sigara içme yasağının bulunduğu yerlerde açık alan yaratmak ve insanların hava koşullarından engellenmesini sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.

Bu tercih kafe ve restoran gibi yerler için geçerli olsa da, dükkan önleri, araçları korumak ve farklı birçok amaç için çift açılır tente tercih edilmektedir.

Çift Açılır Tente Özellikleri

İhtiyacınıza göre tekerlekli ya da sabit özelliklere uygun olarak üretilen çift açılır tenteler, pas tutmayan metal yapısı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Sabit olan tenteler vidalama yöntemleri kullanılarak ihtiyaç duyulan alana tentenin sabitlenmesini sağlarken, tekerlekli olan tenteler ise farklı alanlara taşınma kolaylığı ile öne çıkan ürünlerdir.

Çift açılır tenteler, dış mekanlarda daha büyük alanlara daha fazla gölge isteyenler için uygundur. Mafsallı tenteden ayrılan özelliği sağa ve sola iki yönlü açılım gerçekleştirmesidir.

Gölgelendirilmek istenilen alan belirlendikten sonra sabit veya yürüyen aksamlı olarak montajı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz açılır kapanır tente modelleri, tüm mekanlarınıza zerafet katmasının yanında, kullanılabilirliğini de artırmaktadır.

Gerek duyulması halinde aydınlatma için kolay kullanılabilir yapıya sahip olan bu ürünler, kumaş kalitesi ile de hava şartlarından olumsuz etkilenmeyerek uzun yıllar boyunca rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Çift Açılır Tentelerin Kullanım Alanları

Bina bahçelerinde kullanıldığı gibi, kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarında da tercih edilmektedir. Müşterinin olumsuz hava koşullarından korunarak açık alanda olunması için fayda sağlayan çift taraflı tente modelleri, ayrıca açık alanda bulunan araçların güneş ışınları ve diğer olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlamaktadır.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tentelerin fiyatları, ürünün genel niteliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ürün ölçüsü ve kullanılan malzemenin kalitesi, fiyatlar da belirleyici rol oynayan en önemli unsurlardır. Bu nedenle ürün ölçüleri ve talep edilecek malzeme kalitesi hakkında bilgi sahibi olmadan, fiyatlar hakkında bilgi vermek doğru olmayacaktır.