Firmamız tarafından üretilen ve hemen hemen tüm mekanlarda kullanılan, oturma alanını en geniş şekilde sizlere sunan yandan gövdeli şemsiye modellerimizi, uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Bulunduğu alanda çok büyük bir kullanım imkanı sunan yandan direkli şemsiyeler, şemsiye modelleri arasında tercih edilen en modern modeldir. Yandan direkli şemsiyelerin en büyük özelliklerinden biri hem gövdenin hem de şemsiye kısmının istenilen açıda ayarlanabilmesidir.

Yandan direkli şemsiye modellerinde direğin yanda olması sayesinde gölgelendirilecek alan maksimum kullanılabilir seviyededir. Duruşuyla modern bir görüntü veren bu şemsiye modeli, bahçelerde, restaurantlarda, cafelerde ve daha bir çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır.

Özellikle işletmeleri için tercih eden müşterilerimiz, şemsiye bölümüne logo yaptırabilir ve firma tanıtımlarını modern bir şekilde yapabilir.

Gövdeleri oldukça sağlam olan bu şemsiye modelimiz, çok kolay açılabilir, kapanabilir ve etrafında 360 derece döndürülebilir nitelikte üretilmektedir.

Yandan direkli şemsiye modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.