Özellikle çok katlı binalarda dış cephe iskelesi çevresinde önemli bir güvenlik önlemi oluşturan iskele filesi, yaya ve araç trafiğinin güvenliğine ciddi katkılar sağladığı gibi iskele üzerinde çalışan işçilerin güvenliği açısından da önemlidir. Açık alan inşaatlarından daha çok şehrin merkezindeki inşaatlar için tercih edilen iskele fileleri, sağladığı güvenlikle can ve mal kaybını önlemektedir.

İskele Filesi Kullanım Alanları

Adından da anlaşıldığı üzere, inşaatların çevresine kurulan çalışma iskelesinin dış yüzeyine çekilen iskele fileleri inşaat çevresinde araç ve yaya trafiğinin güvenliği için son derece işlevsel koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda platformu üzerinde çalışan işçilerin güvenli bir ortamda çalışmasını sağlar. Şehir içerisinde yapılan ya da dış cephesi tadilat gören binalar için önemli bir güvenlik önlemi olan iskele fileleri, bu konumdaki inşaatlar için sağlamış olduğu koruma ile birlikte zaruri bir üründür.

İskelet Filelerinin Özellikleri

Bu filelerin en önemli özelliği yukarıda da bahsedildiği gibi basit kullanımına rağmen, ciddi bir koruma sağlamasıdır. Baskılı ve baskısız olarak ürettiğimiz fileler, darbelere karşı dayanıklı yapılarıyla üstün koruma sağlar.

Sağladığı hava sirkülasyonu ile elverişli bir çalışma ortamının oluşmasına yardımcı olan fileler, genellikle yapı denetim ve iş güvenliği içinde kullanımı zorunlu ürünler arasında yer almaktadır. Kaliteli yapısı sayesinde uzun süre kullanım imkanı veren bu ürünler, çevre güvenliğinin daha iyi şartlarda sağlanması için büyük katkı sağlamaktadır.

İskele Filesi Fiyatları

Ürün fiyatları, alınacak ürünün özelliklerine ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Baskılı ve baskısız fiyatları doğal olarak farklı olduğu gibi, baskılı ürünlerde de baskı çeşidi ve kalitesine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. İhtiyacınız olan file özellikleri hakkında bilgi vererek daha net fiyatlar almak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İskele filelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.