Sabit Tente

Sabit tente kullanımı, hareket gerektirmeyen pasif alanlar için tercih edilen ürünler arasındadır. Birisi tamamen montaj ve kullanım şeklinde sabit olan bu ürünlerin, diğeri ise konum itibariyle sabit olup açılıp kapanabilir özelliklere sahiptir.

Yine diğer tente modelleri gibi geniş bir kullanım alanı sunan sabit tenteler, şıklık ve dekoratif bir görüntü elde etmek için dahi mükemmel seçenekler arasındadır. Kullanılacak yerin ambiyansına uygun seçilecek tenteler sayesinde, kullanılan alanın dekoruna da ayrı bir katkı sağlayabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri, marketler, bakkallar gibi işyerlerinde devamlı güneş alan bölgelerine sabit tente ile gölgelendirme yapıyoruz.

Sabit Tente Özellikleri

Adından da anlaşılacağı gibi, kullanıldığı yerde sabit kalan ve açılıp kapanan modellerinin yanı sıra tamamen sabit olan modelleri de bulunan bir üründür. Çeşitli desen ve renklere göre üretilen tenteler, başta pencere ve kapı saçaklarına monte edilmekle birlikte, üretilen kumaş kalitesine göre leke tutmaz ve kolay temizlenebilir özelliklere de sahiptir.

Sabit Tentelerin Kullanım Alanları

Cafe, restoran, otel ve kurumsal bina girişleri, evler, mağaza girişleri ve camlı alanları, sinema ve tiyatro salonu girişleriyle bu gibi alanların pencerelerinde de kullanılmaktadır. Yani son derece geniş bir zeminde, bu ürünleri kullanmak mümkün olmaktadır.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tentelerin fiyatları hakkında doğrudan bir şey söylemek, sizi yanlış bilgilendirmenin ötesine gitmeyecektir. Çünkü bu ürünlerin sabit özelliklerinin olmaması sebebiyle, sabit bir fiyat bilgisi vermek ihtiyaç duyulan ürün hakkında bilgi sahibi olmadan pek mümkün değildir. Ürün boyutu, kullanılacağı alana göre değişen özellikleri ve malzeme kalitesi gibi tüm özellikler, fiyatlarda belirleyici rol oynamaktadır.

Sabit tentelerin ihtiyacınıza göre fiyatlarını daha net bir şekilde öğrenmek için, bizimle iletişim kurabilirsiniz.