Havaların soğumasıyla, açık havalarda kullanılan forkliftler uygunsuz hava şartlarından bir hayli etkilenmektedirler. Mevsim Çadır olarak, forkliftleri olumsuz hava koşullarından korumak için yağmur ve rüzgar geçirmez forklift brandası ile kaplamaktayız.

 

Forklift brandası, forkliftlerin daha sağlıklı koşullarda kullanılmasına imkân veren ve bu kullanım esnasında forklift sürücüsünün görüş alanını kısıtlamayan özel üretim brandalardır. Şeffaf yapısı sayesinde sorunsuz bir görüşle forklift kullanımına kolaylık sağlayan brandalar, her türlü hava koşulunda forklift kullanıcısı için üstün koruma sağlayarak da iş verimliliğini artırmaktadır.

Forklift Brandasının Kullanım Alanları

Forklift brandalarının kullanım alanları olarak, farklı alanlarda kullanılan forkliftlerde sürücüyü dış etkenler ve hava koşullarından korumayı amaçlayan her alanı sayabiliriz. Adından da anlaşılacağı gibi forkliftlere özel üretilmesi sebebiyle, kullanım alanları da bununla sınırlı kalmaktadır.

Forklift Brandası Özellikleri

Üretimini yaptığımız forklift brandaları kullanıcının görüş açısını engellemeyecek özel şeffaf brandalardır. Bu ürünlerin en temel özellikleri şeffaf yapılarıyla koruma sağlamaktır. Dikiş kalitesinin yanı sıra fermuarlı yapılarıyla kapı ve cam amacıyla kullanılabilecek açılır kapanır alanları bulunmaktadır.

Farklı marka forkliftler için özel olarak üretilmesi sebebiyle de, her markayla muhteşem bir uyumluluk gösteren ürünlerdir. Kolay kurulabilir ve kullanılabilir yapıda olmaları sebebiyle, ürünü sipariş edere kolaylıkla kullanabilirsiniz. Markaya uyumlu yapılarının yanında, birçok renk seçeneğine sahip ürünlerimizden ihtiyacınız olanı hemen sipariş verebilirsiniz.

Forklift Brandası Fiyatları

Forklift brandası fiyatları, daha çok markaya ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterebilir bazı forkliftlerin yapısının daha farklı olması sebebiyle, üretimde de ufakta olsa farklılıkların görülmesi mümkün olabilmektedir. İstediğiniz ürün hakkında net fiyat bilgisine sahip olmak için, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Forklift branda fiyatları için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcimiz sizleri forklift branda kaplama fiyatları hakkında bilgilendirecektir. İhtiyaca göre tüm forklift modellerine göre branda üretimlerimiz mevcuttur.