PVC Kaplı Polyester branda, %100 polyester iplikten üretilmekte ve müşteri ihtiyaçlarına göre imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. Brandanın tamamının polyester olması sebebiyle, polyester brandalar kesinlikle su geçirmez brandalardır. Bu yüzden müşterilerimiz tarafından su geçirmez branda çeşitleri arasında en çok tercih edilen branda modelidir. Naylon branda olarak da bilinen istenilen ölçülerde imal edilebilir.  PVC Brandamızın bir diğer özelliği ise UV ışınlarına karşı dayanıklı olmasıdır. UV ışınlarına karşı dayanıklı olması, doğal aşınmaya karşı dayanıklı olup, uzun ömürlü bir branda olmasını sağlamıştır.

PVC kaplı polyester brandaların kullanım alanı oldukça geniştir. Genellikle inşaat brandaları, spor minderleri, fabrika içi bölmeler, ceset torbaları, kamyon, kamyonet, tır, hayvan barınakları ve havuz brandalarında kullanılır.

Mevsim Çadır olarak istediğiniz ebatlarda PVC kaplı polyester branda üretiyoruz. Ayrıca toptan polyester branda satışlarımız da mevcuttur.

PVC branda fiyatları ile ilgili olarak iletişim bölümünden lütfen bizim

le iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz, polyester branda özellikleri ve fiyatları hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Ayrıca ürün seçiminde de sizlere yardımcı olacaklardır.