Şeffaf Kış Bahçesi

Yazın doğanın keyfini çıkardığınız gibi, kışın da doğanın keyfini olumsuz hava şartlarından korunarak çıkarmak ister misiniz?

Mevsim Çadır olarak Türkiye’nin en kaliteli şeffaf kış bahçelerini üretiyoruz. En kaliteli malzemelerle, en kaliteli işçiliği buluşturan firmamız, bir çok branda kamelya çeşitleri üretimi yapmaktadır. Şeffaf Kış Bahçesi, binalarınızın tarzına uygun olarak istenilen renk ve şekilde imal edilebilir. Şeffaf Kış Bahçeleri, Cam kapamalı kış bahçelerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için, müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Yeni nesil üretim tekniklerimizle çok daha dekoratif hale getirdiğimiz şeffaf kış bahçesi modellerimiz, kullanıldıkları alanlarda işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamada önemli rol oynarken dekoratif görüntüsüyle de hoş bir izlenim bırakmaktadır. Üst düzey ürün kalitesi ve tamamen kullanışlı yapısıyla, işletmelerin dışında tüm bahçelerde ve kullanıcının tercihine göre farklı alanlarda kullanılabilir ürünlerdir.

Her ne kadar kış bahçesi diye anılsa da, şeffaf kış bahçeleri oldukça ergonomik yapısıyla dört mevsim keyifli bir kullanım imkânı sunar.

Şeffaf Kış Bahçesi Kullanım Alanları

Şeffaf kış bahçeleri daha çok yeme içme üzerine faaliyet gösteren işletmelerin açık alanlarını değerlendirerek, olumsuz hava şartlarından müşterilerini ve ürünlerini korumak amacıyla kullanılır. Büfe önleri, kafe ve restoran önleri gibi alanlar, en sık kullanıldığı yerlerdir.

Ayrıca kullanıcı tercihine bağlı olarak evin bahçesinde, bağ evlerinde ve hatta tarlalarda hava şartlarından korunmak ve bunu sağlarken de çevreyi daha rahat görebilmek için tercih edilebilir. Bu ürünlerin kullanıldığı bir diğer alan ise, kır düğünü yapılan yerlerdir.

Şeffaf Kış Bahçelerinin Özellikleri

Şeffaf kış bahçelerinin en temel özelliği, şeffaf yapıları sayesinde çevrenin rahat bir şekilde görülebilir olmasıdır. Aynı zamanda birçok alanı açılıp kapanabilir özellikte olması sebebiyle, havanın durumuna göre ihtiyaca uygun daha fazla kullanım sunar.

Şeffaf Kış Bahçesi Fiyatları

Tamamen ergonomik yapısına, açılıp kapanabilir özelliklerine, ürün kalitesi ve boyutuna göre değişken fiyatlara sahiptir. Çadırın kendi kalitesinin yanı sıra, bir bütün halinde iskelet yapısının kalitesi de fiyatlarda farklılık nedenleri arasındadır. İhtiyacınız olan ürün için net fiyat bilgisi almak için, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Şeffaf kış bahçeleri hakkında detaylı bilgi almak ve ürün fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz.