Pilsa Branda, müşteriye sağlamış olduğu düşük fiyat/performans oranı ile, muadillerine göre piyasada en çok tercih edilen branda modelidir.

Pilsa Branda Özellikleri

Naylon branda olarak ta bilinen Pilsa Brandanın önde gelen özelliklerine bakacak olursak; kullanıldığı alanda malzemeyi kapatarak, malzemelerinizi olumsuz hava şartlarından, güneşten, kardan, yağmurdan ve tozdan korur. 150gr/m², 180gr/m² ve 230gr/m² olarak istenilen renk ve ölçürde üretimi yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur. En çok kullanılan türleri ise 180 gram ve 230 gr pilsa brandadır.

  • Su geçirmezdir.
  • Leke tutmaz.
  • Mukavemeti yüksektir olup oldukça dayanıklıdır.
  • İstenilen tüm renklerde üretilir.
  • Maliyeti çok düşüktür.

KULLANIM ALANLARI

Pilsa Brandalar Dış mekan koruma amaçlı imal edilen pilsa kumaş ana kullanım yerleri branda,pazar çadırı,kurban çadırı,taşıma torbaları,konfeksiyon torbaları,pazar çantaları,inşaat önü koruma brandaları, koruma kılıflarıdır, havuz örtüleri, depo alanları, inşaat iskelesi kapatmaları, hayvan barınakları ve malzeme örtülerinde kullanılır.

BRANDA FİYATLARI

Naylon branda olarak ta bilinen tüm pilsa branda çeşitlerini, perakende ve toptan olarak satmaktayız. Pilsa branda fiyatları ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimizi ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendireceklerdir.